Powiększenie starego miasta

Autor: | Opublikowane w Rozwiązanie problemów komunikacji Brak komentarzy | Tagi:

powiekszenie-miastaJeżeli stare miasta się powiększają, trzeba ich drogi komunikacyjne, rozszerzyć, o ile są za wąskie. Temu wymaganiu powinno się koniecznie za dosyć uczynić, by uniknąć wielkich i stałych niedogodności z powodu przeszkód w komunikacji.

Cała komunikacja miejska dzieli się na zamiejscową i miejscową.

Komunikacika zamiejscowa odbywa się wszystkimi drogami komunikacyjnymi, wiodącymi z zewnątrz do miasta, jako to: kolejami, gościńcami i drogami wodne. Może doliczyć do tego wypadnie niezadługo także komunikację powietrzną. Każdy z tych trzech rodzajów dróg komunikacyjnych (koleje, gościńce i drogi wodne) winien mieć własną, od drugich oddzielną, trasę, która nie może się krzyżować w tym samym poziomie z trasą innego środka komunikacyjnego, gdyż w przeciwnym razie cierpi na tym dotkliwie wzajemna wymiana komunikacji.

wypożyczalnia mebli eventowych

Koleje i drogi wodne są przeszkodami dla komunikacji ulicznej w obrębie miasta; aby przynajmniej w części usunąć te przeszkody, należy zakładać wzdłuż nich po obu stronach ulice.

Komunikacja w mieście odbywa się na powierzchniach komunikacyjnych miasta, a więc na placach, ulicach i drogach, do czego i mosty zaliczyć należy.

wypożyczalnia mebli eventowych